Gwarantujemy przyjęcie zwrotów do 90 dni, bez podania przyczyny.

Pragniemy, abyś podczas zakupów w Habys, czuł(a) się bezpiecznie i komfortowo. Dlatego wszystkie zakupy w naszym sklepie podlegają Pełnej Gwarancji Satysfakcji Habys.

Na czym polega Pełna Gwarancja Satysfakcji Habys?

Jest mało prawdopodobne, ale gdyby zdarzyło się, że nie będziesz w pełni usatysfakcjonowana/y z zakupów w sklepie Habys, możesz w ciągu 90 dni, od daty otrzymania przesyłki, zwrócić nam zakupione produkty, a my zwrócimy Ci Twoje pieniądze.

Czego dotyczy Pełna Gwarancja Satysfakcji Habys?

Pełną Gwarancją Satysfakcji HABYS objęte są wszystkie produkty z oferty HABYS. Bez wyjątków!

Jak działa Pełna Gwarancja Satysfakcji Habys?

  1. Pobierz, wydrukuj i wypełnij oświadczenie zwrotu.
  2. Spakuj towar, dowód zakupu i oświadczenie zwrotu.
  3. Wyślij przesyłkę na adres:
    HABYS Sp. z o.o., ul. Przemysłowa 1, 38-200 Jasło

Informacje dodatkowe. Ważne!

  • Koszty transportu zwracanego towaru do HABYS pokrywa kupujący.
  • W przypadku zwrotu całości zamówienia, zwracamy 100% wartości zamówienia także koszt wysyłki. W przypadku zwrotu części zamówienia zwracana jest kwota za zwracany towar plus koszt wysyłki pomniejszona o koszt wysyłki, który zostałby poniesiony na zakup nie zwracanych towarów.
  • Procedura zwrotu dotyczy tylko towaru, który nie nosi widocznych śladów eksploatacji wykraczających poza możliwości zapoznania się z przedmiotem.

Dlaczego Pełna Gwarancja

Jesteśmy przekonani, że tworzymy najlepsze stoły do masażu na rynku. Pełna Gwarancja Satysfakcji Habys jest przejawem tego jak silne jest nasze przekonanie co do wysokiej jakości produktów, które wytwarzamy. Jesteśmy pewni, że będziesz zadowolna(y) z zakupów w sklepie Habys. Gdyby jednak tak nie było masz prawo do wycofania się z transakcji na przedstawionych wyżej, wygodnych i unikalnych na rynku, zasadach. Zadowolenie naszych Klientów, jest dla nas zawsze najważniejsze!


Visit our video library